دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۰۳

نمایندگی هود کن در غرب تهران

۳۴ بازديد

تمام عملیات پخت و پز، آماده‌سازی غذا و شستشوی ظروف همراه با رفت‌وآمد افراد باعث ایجاد گرد و خاک با ذرات چربی و کثیفی می‌شود. هودهای آشپزخانه که روی تجهیزات پخت و پز مختلف نصب میشوند بخارات پر از چربی و دود کثیف آشپزخانه را از بین می برند. به دلیل حجم بالای پخت و پز و سایر فعالیت ها در آشپزخانه و رستورانها، هودها اغلب نیاز به تعمیر و تعویض دارند. بنابراین، رسیدگی به موقع و تعویض لوازم جانبی می تواند طول عمر هود شما را افزایش دهد.

 

انواع هودهای آشپزخانه کن:

 

1. مورب(دیواری)

تنوع بالا در رنگ ،جنس و مشخصات فنی و با انواع سبک دکوراسیون هماهنگ می شود.

 

T SHAPE .2 (شومینه ای)

این نوع محصول مانند یک تی بر عکس هست و علیرغم سطح پوشش زیاد اجاق گاز ظاهری زیبا و مدرن دارند.

 

3. توکار

اگر ترجیحات زیبایی شناسی برایتان مهم است و می خواهید بدون آنکه هود دیده شود، سرتاسر آشپزخانه به سبک کابینت درآید، هود مخفی یا توکار را انتخاب کنید. این مدل برای انعطاف پذیری در فضا عالی است و می تواند گزینه ای مقرون به صرفه باشند.

 

4. زیر کابینتی

اگر دکوراسیون و زیبایی شناسی آن برایتان مهم است و می خواهید بدون آنکه هود دیده شود، آشپزخانه خود را به سبک دلخواهتان در آید؛ هود های تووکار/مخفی با تنوع در اندازه ،جنس و مشخصات فنی انتخاب های جذابی هستند.

 

5.جزیره

مناسب فضاهایی است که نه کابینتی وجود دارد و نه دیواری، تمامی ذرات بخار، دود و مواد غذایی را جمع می‌کند و آن را از آشپزخانه خارج می‌کند.

 

دو سبک کلی برای نصب هود ها وجود دارد که هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند:

 

دیواری:

هودهایی که بر روی دیوار نصب مشوند و اطراف آنها معمولا با کابینت پوشانده نمی شود که محصولات تی شکل و مورب از این خانواده محصول می باشد

 

توکار:

محصولاتی که به صورت توکار نصب می شوند و کابینت آشپزخانه یکپارجه دیده می شود و هود بر روی کابینت نصب میگردد تا یکپارچگی کابینت ها حفظ شود

 

عمده و مشکلات و معایبی که میتوانند برای هودهای کن پیش بیایند:

 

1- علت صدای غیر عادی موتور هود کن و تعمیر آن

 

زمانی که هود را روشن می کنید و قدرت مکش بالایی دارد اما با صدای زیاد از موتور همراه است باید نسبت به بررسی موتور دستگاه اقدام کنید و مطمئن شوید که هیچ فشار زیادی به فن یا پروانه موتور نیامده باشد و این کار را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید که اگر تهران هستید کافیست با سایت امداد من مراجعه نمایید.

 

 

2- علت لرزش و صدای غیر عادی هود کن و رفع آن

یکی از مشکلات هود زمانی است که با وجود درست کار کردن اما لرزش زیادی دارد و این با صدای زیاد همراه است که به دلیل خراب شدن یکی از قطعات داخلی آن رخ می دهد که برای تعمیر یا تعویض قطعات باید شماره تعمیرکار هود را بگیرید.

 

3- علت کار نکردن هود کن و تعمیر آن

هر گونه خرابی در قطعات دستگاه هود باعث می شود که کار نکند و البته باید مطمئن شوید که موتور به درستی کار می کند در غیر اینصورت با تعمیرکار تماس بگیرید.

 

4- علت رطوبت و زنگ زدگی در داخل هود کن و تعمیرات آن

دقت داشته باشید که به خاطر متراکم شدن هوای مرطوب خروجی هوای هود احتمال دارد که آب از داخل هود چکه کند که این روند در طولانی مدت منجر به زنگ زدگی می شود و همین زنگ زدگی باعث خراب شدن قطعات و اختلال در عملکرد هود می شود از این رو باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

 

5- علت فرسودگی سیم های هود کن و رفع آن

توجه داشته باشید که به درستی از هود کن استفاده و در نگهداری آن کوشا باشید به خصوص اینکه استفاده بیش از حد از دستگاه منجر به فرسودگی یا ذوب شدن سیم های داخل دستگاه می گردد که در این مواقع باید سیم ها توسط تعمیرکار تعویض گردد.

 

6- علت روشن نشدن چراغ های هود کن چیست؟

در این مواقع هر گونه سوختگی لامپ باعث می شود که چراغ های هود روشن نشود که البته قبل از تعویض لامپ باید مطمئن شوید که دستگاه خاموش و از برق کشیده اید و این کار نیز باید تعمیرکار حرفه ای انجام دهد.

 

جهت هر گونه راهنمایی و مشاوره در خصوص نگهداری و تعمیر هود با نمایندگی هود کن در غرب تهران در سایت امداد من تماس بگیرید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.